HERBAL CUP 2023

14.10.2023

Medzinárodná súťaž prebiehajúca v 12-tich krajinách celého sveta zameraná na relaxačno-meditačné saunové rituály a originálne peelingové procedúry. Spája zdravotné benefity saunovania s dokonalou relaxáciou a evokuje návrat človeka  k prírode.KING OF HERBAL

na MS v Prahe budú Slovensko reprezentovať Emma Chládková a Ondrej Smutný- GRATULUJEME a DRŽÍME PALCE
Celkové poradie  Saunamaster
1. Emma Chládková
2. Ondrej Smutný
3. Ľuboš Veselý
Kategória HERBAL AUFGUSS
Poradie  Saunamaster
1. Ondrej Smutný
2. Emma Chládková
3. Ľuboš Veselý

Kategória PEELING PROCEDÚRA
Poradie  Saunamaster
1. Barbora Ondrlová
2. Emma Chládková
3. Ľuboš Veselý

Vodný park Bešeňová bude aj v roku 2023 hostiteľom Slovenskej kvalifikácie kde svoje umenie predstavia najlepší Slovenský saunamastri a zabojujú o titul "King of Herbal".  

Medzinárodná, odborná porota bude hodnotiť profesionalitu, spracovanie a využitie bylín, distribúciu tepla a aróm v priestore sauny, prezentáciu a zloženie peelingov ako aj celkové prevedenie peelingových procedúr.

Víťaz získa priamy postup na majstrovstvá sveta SHC.  Príďte si dňa 14.10.2023 vychutnať jedinečné herbal rituály, profesionálne peelingy, vône bylín a vykurovadiel z celého sveta či očistné metličkové procedúry a bohatý sprievodný program.


Relaxačné herbal ceremoniály

Zvláštna kategória saunových ceremoniálov zameraná na upokojenie a načerpanie síl. Úžasná atmosféra s príjemnou hudbou, tlmeným svetlom a jemnými vôňami. Aj tu majú hlavné slovo prírodné ingrediencie.

Súťažiaci prezentujú svoje originálne poňatie práce s bylinami či korením, výluhy aromatických rastlín, metličkami. Každý chystá špeciálnym mix éterických olejov. Súťažné ceremoniály sú niečím, na čo dlho nezabudnete! Prevoniame vás zvonku aj zvnútra. 

V rámci súťaže hodnotí odborná porota prácu saunéra, kvalitu prevedenia ceremoniálu, profesionalitu, hygienu, prácu s teplom aj špeciálnou aromaterapiou a využitie prírody. Relaxačné-herbal rituály budú prebiehať v najväčšej suchej saune na Slovensku, v Saunovom dóme s kapacitou 100 osôb. 


Peelingy

Sú tým hlavným lákadlom Herbal Cupu, pre oči, nos aj telo. Kráľovské procedúry v jedinečnom poňatí našich súťažiacich. Peelingy a scraby, telová starostlivosť, pleťové masky, aromaterapia v parnom kúpeli.

Saunéri vykonávajú ošetrujúce a skrášľujúce procedúry s využitím kvalitných produktov, zaujímavých kombinácií byliniek a ďalších prírodných ingrediencií. Je potrebné vedieť peeling dobre namiešať, zapojiť fantáziu aj využiť znalosti. Ale veľmi dôležitá je aj prezentácia – dizajn a vysvetlenie postupu a zmyslu procedúry. Všetko sa hodnotí. Peelingy sa vystavujú ako skutočné umelecké diela, krásne na pohľad.

Peelingové procedúry v parnej saune Svitanie s kapacitou 20 osôb.


Súťažiaci

Porota


Denný program

Noc saunových rituálov


Cenník

Vstup Herbal Cup na pokladni online na www.gopass.travel
Denný vstup
(jednorázový 3-hodinový vstup
ako doplatok ku vstupu do vodného parku)
18 € -
Denný vstup
(jednorázový 3-hodinový vstup
bez vstupu do vodného parku
30 € -
Prednostný vstup na herbal ceremoniál
(ceremoniál/osoba)
3 € -
Nočný event - NOC SAUNOVÝCH RITUÁLOV a
(4 hodiny)
32 €  30 € - kúp online⇒
Nočný event - NOC SAUNOVÝCH RITUÁLOV
(4 hodiny) ubytovaní hostia
Hotel Bešeňová***,
Hotel Galeria Thermal****,
Hotel Akvamarín****
22 € -

- vstup na nočný event je len pre osoby staršie od 18 rokov
- kapacita Saunového dómu - sauny, na súťažné saunové rituály je limitovaná, usporiadateľ negarantuje vstup na súťažný rituál bez zakúpenia prednostného vstupu priamo na mieste (počas súťažných rituálov bude prebiehať bohatý sprievodný program)
- v prípade vypredania vstupov na Nočný program - Noc saunových rituálov ONLINE, budú v ponuke aj vstupenky priamo na pokladni až do vypredania kapacity saunového sveta Harmónia Wellness & SpaSponzori podujatia


Partneri podujatia

Aktuálne informácie, obmedzenia a odstávky nájdete tu.

viac info