Letná fiesta s animátormi

Ponorte sa do zábavy a užite si bláznivé leto s našim animačným tímom


Pripravte sa na leto plné smiechu, zábavy a nezabudnuteľných zážitkov! Aj tento rok sme pre vás od pondelka do piatka pripravili špeciálny program plný denných tematických animácií, ktoré vás vtiahnu do sveta dobrodružstva, zábavy či dokonca mágie s kúzelníkom Talostanom. Každý deň so sebou prinesie výnimočné aktivity, hry a súťaže, vďaka ktorým si vychutnáte každý okamih strávený v Termálnom srdci Liptova. 

Nevynechajte ani obľúbenú penovú párty!  

 


Pondelok superhrdinov



Program
10:30 Aquaman aquagym
11:00 Súboj superhrdinov
11:30  Plážový volejbal
11:30 Ukáž svoju superschopnosť
12:00 Super minidisco
13:30 Aquaman zumba
Program
14:00 Súboj superhrdinov
15:00 Super kvíz
15:00  Bedminton
16:00 Ukáž svoju superschopnosť
16:30 Super minidisco
17:00 Superhrdinské tanečky

Indiánsky utorok



Program
10:30 Pozdrav vode
11:00 Skúšky odvahy
11:30  Plážový volejbal
11:30 Indiáni vs. Kovboji
12:00 Šamanské tance
13:30 Indiánska aquazumba
Program
14:00 Skúšky odvahy
15:00 Za pokladom Inkov
15:00  Lukostreľba
16:00 Indiáni vs Kovboji
16:30 Šamanské tance
17:00 Indiánka tanečná seansa

Slovenská streda



Program
10:30 Slovenský aquagym
11:00 Halušky vs. Strapačky
11:30  Plážový volejbal
11:30 Prekáračky
12:00 Detská veselica
13:30 Liptovská aquazumba
Program
14:00 Halušky vs. Strapačky
15:00 Penová párty
15:00  Bedminton
16:00 Prekáračky
16:30 Detská veselica
17:00 Na čo pôjdem domov

Magický štvrtok



Program
10:30 Magický aquagym
11:00 Čarovné súťaže
11:30  Plážový volejbal
11:30 Čarovné šantenie
12:00 Minidisco
13:00 Čary a kúzla s Talostanom
Program
14:30 Magická aquazumba
15:00 Čarovné súťaže
15:00  Magické vodné pólo
16:00 Čarovné šantenie
16:30 Minidisco
17:00 Zázračné tanečky

Hawaii piatok



Program
10:30 Aloha aquagym
11:00 Svetové súťaže
11:30  Plážový volejbal
11:30 Keiki šantenie
12:00 Hulahula disco
13:30 Mahalo Aquazumba
Program
14:00 Netradičné svetové športy
15:00 Penová párty
15:00  Lukostreľba
16:00 Keiki šantenie
16:30 Hulahula disco
17:00 Hawai tance

Párty Sobota



Program
10:30 Párty aquagym
11:00 Penová párty
11:30 Vodné šantenie
12:00 Minidisco
13:30 Párty aquazumba
Program
14:00 Bláznivé súťaže
15:00 Penová párty
15:00  Vodné pólo
16:00 Vodné šantenie
16:30 Minidisco
17:00 Rock This Party

Filmová nedeľa



Program
10:30 Hviezdny aquagym
11:00 Súboj Titanov
11:30 Plážový volejbal
11:30 Rýchlo a zbesilo
12:00 Hviezdne minidisco
13:30 Hviezdna aquazumba
Program
14:00 Súboj Titanov
15:00 Penová párty
15:00  Vodné pólo
16:00 Rýchlo a zbesilo
16:30 Hviezdne minidisco
17:00 Flashdance


Aktuálne informácie, obmedzenia a odstávky nájdete tu.

viac info