Letnia fiesta z animatorami

Zanurz się w zabawie i ciesz się szalonym latem z zespołem naszych animatorów.


Przygotuj się na lato pełne śmiechu, zabawy i niezapomnianych wrażeń! W tym roku przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny program od poniedziałku do piątku, pełen codziennych animacji tematycznych, które wciągną Cię w świat przygody, zabawy i magii, dzięki magikowi Talostanowi. Każdy dzień przyniesie ze sobą wyjątkowe zajęcia, gry i konkursy, które sprawią, że będziesz cieszyć się każdą chwilą spędzoną w Termalnym Sercu Liptowa.

Nie przegap cieszącej się dużą popularnością imprezy w pianie!

 


Poniedziałek superbohatera



Program
10:30 Aquagym
11:00 Konkursy dla dorosłych 
11:30  Siatkówka plażowa
11:30 Konkursy dla dzieci
12:00 Super minidisco
13:30 Aquaman zumba
Program
14:00 Konkursy dla dorosłych
15:00 Super quiz
15:00  Bedminton
16:00 Konkursy dla dzieci
16:30 Super minidisco
17:00 Tańce! 

Indyjski wtorek



Program
10:30 Aquagym
11:00 Konkursy dla dorosłych
11:30  Siatkówka plażowa
11:30 Konkursy dla dzieci
12:00 Tańce! 
13:30 Aquazumba
Program
14:00 Konkursy dla dorosłych 
15:00 Szukanie skarbu
15:00  Łucznictwo
16:00 Konkursy dla dzieci
16:30 Minidisco
17:00 Tańce!

Słowacka środa



Program
10:30 Aquagym
11:00 Konkursy dla dorosłych
11:30  Siatkówka plażowa
11:30 Konkursy dla dzieci
12:00 Minidisco
13:30 Aquagym
Program
14:00 Konkursy dla dorosłych 
15:00 Impreza w pianie
15:00  Bedminton
16:00 Konkursy dla dzieci
16:30 Minidisco
17:00 Tańce!

 


Magiczny czwartek



Program
10:30 Aquagym
11:00 Konkursy dla dorosłych
11:30  Siatkówka plażowa
11:30 Konkursy dla dzieci
12:00 Minidisco
13:00 Magik Talostan
Program
14:30 Aquazumba
15:00 Konkursy dla dorosłych 
15:00  Wodne polo
16:00 Konkursy dla dzieci
16:30 Minidisco
17:00 Tańce!

Hawaii Piątek



Program
10:30 Aloha Aquagym
11:00 Konkursy dla dorosłych
11:30  Siatkówka plażowa
11:30 Konkursy dla dzieci
12:00 Minidisco
13:30 Mahalo Aquazumba
Program
14:00 Konkursy dla dorosłych 
15:00 Impreza w pianie 
15:00  Łucznictwo
16:00 Konkursy dla dzieci
16:30 Minidisco
17:00 Tańce!

Párty Sobota



Program
10:30 Party Aquagym
11:00 Impreza w pianie 
11:30 Konkursy dla dzieci
12:00 Minidisco
13:30  Aquazumba
Program
14:00 Konkursy dla dorosłych 
15:00 Impreza w pianie 
15:00  Wodne polo
16:00 Konkursy dla dzieci
16:30 Minidisco
17:00 Rock This Party

Niedziela filmowa



Program
10:30 Aquagym
11:00 Konkursy dla dorosłych 
11:30  Siatkówka plażowa
11:30 Konkursy dla dzieci
12:00 Minidisco
13:30  Aquazumba
Program
14:00 Konkursy dla dorosłych 
15:00 Impreza w pianie 
15:00  Wodne polo
16:00 Konkursy dla dzieci
16:30 Minidisco
17:00 Flashdance


Aktualne informacje, ograniczenia i wyłączenia można znaleźć tutaj.

INFO