Letní fiesta s animátory

Ponořte se do zábavy a užijte si bláznivé léto s naším animačním týmem


Připravte se na léto plné smíchu, zábavy a nezapomenutelných zážitků! I letos jsme pro vás od pondělí do pátku připravili speciální program plný denních tematických animací, které vás vtáhnou do světa dobrodružství, zábavy či dokonce magie s kouzelníkem Talostanem. Každý den s sebou přinese výjimečné aktivity, hry a soutěže, díky kterým si vychutnáte každý okamžik strávený v Termálním srdci Liptova.

Nevynechejte ani oblíbenou pěnovou párty!  

 


Pondělí superhrdiny



Program
10:30 Aquaman aquagym
11:00 Souboj superhrdinů
11:30  Plážový volejbal
11:30 Ukaž svoji superschopnost
12:00 Super minidisco
13:30 Aquaman zumba
Program
14:00 Souboj superhrdinů
15:00 Super kvíz
15:00  Bedminton
16:00 Ukaž svoji superschopnost
16:30 Super minidisco
17:00 Superhrdinské tanečky

Indiánské úterý



Program
10:30 Pozdrav vodě
11:00 Zkoušky odvahy
11:30  Plážový volejbal
11:30 Indiáni vs Kovboji
12:00 Šamanské tance
13:30 Indiánská aquazumba
Program
14:00 Skúšky odvahy
15:00 Za pokladem Inků
15:00  Lukostřelba
16:00 Indiáni vs Kovboji
16:30 Šamanské tance
17:00 Indiánka taneční seance

Slovenská středa



Program
10:30 Slovenský aquagym
11:00 Halušky vs. Strapačky
11:30  Plážový volejbal
11:30 Překaračky
12:00 Dětská veselice
13:30 Liptovská aquazumba
Program
14:00 Halušky vs. Strapačky
15:00 Pěnová párty
15:00  Bedminton
16:00 Překaračky
16:30 Dětská veselice
17:00 Na co půjdu domů

Magický čtvrtek



Program
10:30 Magický aquagym
11:00 Kouzelné soutěže
11:30  Plážový volejbal
11:30 Kouzelná zábava
12:00 Minidisco
13:00  
Čary a kouzla s Talostanem
 
Program
14:30 Magická aquazumba
15:00 Kouzelné soutěže
15:00  Magické vodní pólo
16:00 Kouzelná zábava
16:30 Minidisco
17:00 Zázračné tanečky

Hawaii pátek



Program
10:30 Aloha aquagym
11:00 Světové soutěže
11:30  Plážový volejbal
11:30 Keiki zábava
12:00 Hulahula disco
13:30 Mahalo Aquazumba
Program
14:00 Netradiční světové sporty
15:00 Pěnová párty
15:00  Lukostřelba
16:00 Keiki zábava
16:30 Hulahula disco
17:00 Hawai tance

Párty sobota



Program
10:30 Párty aquagym
11:00 Pěnová párty
11:30 Vodní zábava
12:00 Minidisco
13:30 Párty aquazumba
Program
14:00 Bláznivé soutěže
15:00 Pěnová párty
15:00  Vodní pólo
16:00 Vodní zábava
16:30 Minidisco
17:00 Rock This Party

Filmová neděle



Program
10:30 Hvězdný aquagym
11:00 Souboj Titánů
11:30 Plážový volejbal
11:30 Rychle a zběsile
12:00 Hvězdné minidisco
13:30 Hvězdná aquazumba
Program
14:00 Souboj Titánů
15:00 Pěnová párty
15:00  Wodne polo
16:00 Rychle a zběsile
16:30 Hvězdné minidisco
17:00 Flashdance


Aktuální informace, omezení a odstávky naleznete zde.

INFO