Herbal Cup 2023

14.10.2023

Medzinárodná súťaž prebiehajúca v 12-tich krajinách celého sveta zameraná na relaxačno-meditačné saunové rituály a originálne peelingové procedúry. Spája zdravotné benefity saunovania s dokonalou relaxáciou a evokuje návrat človeka  k prírode.Vodný park Bešeňová bude aj v roku 2023 hostiteľom Slovenskej kvalifikácie kde svoje umenie predstavia najlepší Slovenský saunamastri a zabojujú o titul "King of Herbal".  

Medzinárodná, odborná porota bude hodnotiť profesionalitu, spracovanie a využitie bylín, distribúciu tepla a aróm v priestore sauny, prezentáciu a zloženie peelingov ako aj celkové prevedenie peelingových procedúr.

Víťaz získa priamy postup na majstrovstvá sveta SHC.  Príďte si dňa 14.10.2023 vychutnať jedinečné herbal rituály, profesionálne peelingy, vône bylín a vykurovadiel z celého sveta či očistné metličkové procedúry a bohatý sprievodný program.


Relaxačné herbal ceremoniály

Zvláštna kategória saunových ceremoniálov zameraná na upokojenie a načerpanie síl. Úžasná atmosféra s príjemnou hudbou, tlmeným svetlom a jemnými vôňami. Aj tu majú hlavné slovo prírodné ingrediencie.

Súťažiaci prezentujú svoje originálne poňatie práce s bylinami či korením, výluhy aromatických rastlín, metličkami. Každý chystá špeciálnym mix éterických olejov. Súťažné ceremoniály sú niečím, na čo dlho nezabudnete! Prevoniame vás zvonku aj zvnútra. 

V rámci súťaže hodnotí odborná porota prácu saunéra, kvalitu prevedenia ceremoniálu, profesionalitu, hygienu, prácu s teplom aj špeciálnou aromaterapiou a využitie prírody. Relaxačné-herbal rituály budú prebiehať v najväčšej suchej saune na Slovensku, v Saunovom dóme s kapacitou 100 osôb. 


Peelingy

Sú tým hlavným lákadlom Herbal Cupu, pre oči, nos aj telo. Kráľovské procedúry v jedinečnom poňatí našich súťažiacich. Peelingy a scraby, telová starostlivosť, pleťové masky, aromaterapia v parnom kúpeli.

Saunéri vykonávajú ošetrujúce a skrášľujúce procedúry s využitím kvalitných produktov, zaujímavých kombinácií byliniek a ďalších prírodných ingrediencií. Je potrebné vedieť peeling dobre namiešať, zapojiť fantáziu aj využiť znalosti. Ale veľmi dôležitá je aj prezentácia – dizajn a vysvetlenie postupu a zmyslu procedúry. Všetko sa hodnotí. Peelingy sa vystavujú ako skutočné umelecké diela, krásne na pohľad.

Peelingové procedúry v parnej saune Svitanie s kapacitou 20 osôb.

Súťažiaci

Porota

Cenník

Vstup Herbal Cupna pokladnionline na www.gopass.travel
Denný vstup
(jednorázový 3-hodinový vstup
ako doplatok ku vstupu do vodného parku)
18 €-
Denný vstup
(jednorázový 3-hodinový vstup
bez vstupu do vodného parku
30 €-
Prednostný vstup na herbal ceremoniál
(ceremoniál/osoba)
3 €-
Nočný event - NOC SAUNOVÝCH RITUÁLOV a
(4 hodiny)
32 € 30 € - kúp online⇒
Nočný event - NOC SAUNOVÝCH RITUÁLOV
(4 hodiny) ubytovaní hostia
Hotel Bešeňová***,
Hotel Galeria Thermal****,
Hotel Akvamarín****
22 €-

- vstup na nočný event je len pre osoby staršie od 18 rokov
- kapacita Saunového dómu - sauny, na súťažné saunové rituály je limitovaná, usporiadateľ negarantuje vstup na súťažný rituál bez zakúpenia prednostného vstupu priamo na mieste (počas súťažných rituálov bude prebiehať bohatý sprievodný program)
- v prípade vypredania vstupov na Nočný program - Noc saunových rituálov ONLINE, budú v ponuke aj vstupenky priamo na pokladni až do vypredania kapacity saunového sveta Harmónia Wellness & Spa