Darčekové poukážky

Obdarujte svojich blízkych výnimočnými zážitkami.
Pohodlne si vyberte z pestrej ponuky darčekových poukážok.


Z čoho sa dá vybrať?


Vodný park Bešeňová ponúka

Kreditová poukážka - Gopass 

Venujte kredit v ľubovolnej hodnote na najlepšie zážitky do vodných parkoch a horských stredísk.

Darčeková poukážka – AQUA TICKET

Podarujte výnimočný relax a oddych vo Vodnom parku Bešeňová, v termálnych prameňoch s blahodarnými účinkami na fyzické aj psychické zdravie, v celoročných interiérových bazénoch s čírou vodou, v obľúbenom bazéne s vlnobitím či na siedmich celoročných toboganoch. Oddych mysle podnieti aj interiérová oddychová zóna Átrium so živými rastlinami a pohodlnými ležadlami.

Darčeková poukážka – NOC SAUNOVÝCH RITUÁLOV

Nezabudnuteľným zážitkom je Noc saunových rituálov v Bešeňovej, ktorá spája nočné kúpanie v bazénoch s jedinečnými tematickými predstaveniami sauna mastrov, ktorých program je starostlivo pripravovaný na konkrétny termín. Prinášame do saunovania novú dimenziu prostredníctvom vírenia vzduchu, polievaním kameňov aromatickou esenciou, prípadne aj potieraním pokožky peelingom alebo ďalšími prípravkami. Vyskúšajte raz a uvidíte, že sa vám tento nový zážitok v saune bude páčiť.

Darčeková poukážka - Ubytovanie

Obdarujte Vašich blízkych darčekovým poukazom na pobyt v niektorom z našich hotelov - Hotel Galeria Thermal Bešeňová****, Hotel Bešeňová*** alebo Hotel Akvamarín****


Dôležité informácie

Garantujeme Vám platnosť využitia poukážok, a dni, počas ktorých bude vodný park zatvorený Vám predĺžime.
Darčekové poukazy sú s platnosťou do 21.12.2023. 
Faktúry nevystavujeme, fiškálny doklad ku darčekovým poukážkam zakúpeným online bude vystavený pri využití poukážky priamo na pokladni vodného parku


Darčekové poukážky
Loading Online predaj vstupeniek, please wait...

Ako na to?

V uvedenej ponuke si môžete vybrať zo zoznamu darčekových poukazov. Vyberte si variant darčekovej poukážky a zadajte počet. Po kliknutí Zakúpiť zadáte do formulára Meno, Priezvisko a emailovú adresu. V nasledujúcom kroku vyberte spôsob platby z bezpečnostných platobných systémov. Na úhradu platby postupujte podľa pokynov v platobnom procese. Po úspešnom uskutočnení platby dostanete emailom Vašu darčekovú poukážku obsahujúcu špecifický kód. Darčekovú poukážku môžete emailom preposlať obdarovanej osobe alebo si ju vytlačiť v darčekovej forme a darovať ju s láskou.Prajeme príjemné nakupovanie a veľa šťastných chvíľ s Vašimi blízkymi a priateľmi!

Objavujte darčekové poukážky plné zážitkovKontaktujte nás

V prípade, že požadujete viac informácií, potrebujete poradiť, alebo sa len chcete dozvedieť viac - smelo nás kontaktujte.

 +421 917 998 844 
✉ info@besenova.com